Centrum językowe Big Ben Training

Big Ben Training (BBT) powstał w 2016 roku jako szkoła językowa oraz autoryzowane centrum egzaminacyjne.

Centrum językowe Big Ben Training Świebodzin/Międzyrzecz to miejsce, które stworzyliśmy po to, abyś w przyjemnej atmosferze, pod okiem doświadczonych lektorów mógł rozwinąć swoje kompetencje językowe.

W Big Ben Training dążymy do stworzenia atmosfery edukacyjnej, która sprawia, że ​​każde spotkanie z nauką języka obcego jest ekscytującym doświadczeniem. Nasze programy i wsparcie językowe mają na celu umocnić Cię w zdobywaniu wiedzy i lepszego zatrudnienia.

Obszary kompetencji

Big Ben Training (BBT) powstał w 2016 roku jako szkoła językowa oraz autoryzowane centrum egzaminacyjne. Obecnie tworzymy niezależną instytucję szkoleniową (RIS 2.08/00077), skupiającą cztery obszary:

  1. Nauka języków: poprzez unikalne podejście do nauczania i prawdziwie pełną pasji kadrę pomagamy uczniom rozwijać się naukowo i osobiście na najwyższym poziomie. Komfortowe sale lekcyjne oraz nasi wyjątkowi, wykwalifikowani nauczyciele pozwalają nam oferować integracyjne środowisko edukacyjne, zapewniając jednocześnie każdemu uczniowi zindywidualizowaną opiekę i wsparcie, którego potrzebuje.Nauka języka angielskiego i niemieckiego odbywa się u nas w grupach od 4-6 osób lub indywidualnie One-to-One. Każdy nasz kurs może być realizowany w systemie in-class (standardowe zajęcia w sali), B-learning (hybrydowo) lub online.
  2. Dla biznesu: aktywnie wspieramy firmy w usługach językowych stawiając na pełną odpowiedzialność i profesjonalizm od początku naszej współpracy. Posiadamy kompetentnych i obytych lektorów, wieloletnie doświadczenie i zrealizowane z sukcesem kontrakty szkoleń in-company.Nasze autorskie kursy dla firm i instytucji pomagają skutecznie opanować umiejętności komunikacji w języku obcym, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła pozyskiwać więcej klientów i umacniać więzi z kontrahentami zagranicznymi. Oferujemy szkolenia Business English/Deutsch, audyt językowy, wsparcie firm w działaniach rekrutacyjnych oraz tłumaczenia specjalistyczne.
  3. Certyfikaty: uważamy, że każdy kto opanuje język powinien potwierdzić swoje umiejętności. Wierzymy, że idea certyfikatów międzynarodowych we współczesnym świecie to jedna z najlepszych inwestycji we własną przyszłość i dodatkowe kompetencje.Egzaminy Pearson International Tests of English, uznawane w ponad 45 krajach, to prawdopodobnie najbardziej praktyczne i przyjazne egzaminy z języka angielskiego na rynku gdyż bazują na pisaniu, czytaniu, słuchaniu i mówieniu. Testy przeprowadzamy w naszej siedzibie w Świebodzinie, w komfortowych warunkach i miłej atmosferze licencjonowanych egzaminatorów BBT.
  4. Tłumaczenia: tłumaczenia językowe ze względu na fakt, iż wymagają precyzji i perfekcyjnej znajomości języków powierzamy naszym najlepszym i doświadczonym specjalistom, którzy gwarantują najwyższą jakość tłumaczeń. Oferujemy tłumaczenia ustne oraz pisemne, zwykłe oraz przysięgłe.

0 recenzji do Centrum językowe Big Ben Training

Dodaj recenzję

Miejsce wyświetlono 3 565 razy