Artykuły

Dwa słowa: Depilacja laserowa

Dwa słowa: Depilacja laserowa

Zabiegi kosmetyczne Wrocław to nie tylko zwykłe zabiegi estetyczne, ale właściwie… styl życia. Żyjemy w czasach, w których nie tylko kobieta ale i mężczyzna doceniają czas przeznaczony tylko dla siebie. Już nie chcemy poświęcać się wyłącznie pracy, rodzinie. Pragniemy rozwoju osobistego, który rozumiemy również jako dopieszczanie swojego ciała. Bo im jesteśmy bardziej wyspani, im nasze ciała są bardziej zrelaksowane, wypielęgnowane, tym skuteczniej działamy, tym lepiej nam się myśli i realizuje cele.

A przede wszystkim jesteśmy po prostu szczęśliwi, dbając o swój komfort i relaks. Stąd zabiegi laserowe – skutecznie pielęgnujące skórę i szybko oraz trwale usuwające zbędne owłosienie – cieszą się dużym powodzeniem.

Na czym polega depilacja laserowa Wrocław?

Laser to urządzenie wysyłające promieniowanie elektromagnetyczne (ultrafiolet albo podczerwień) za pomocą zjawiska emisji wymuszonej. W skrócie można powiedzieć, że jest to oddziaływanie promieniowania na materię.

Zabiegi depilacji laserowej Wrocław polegają na wykorzystaniu lasera przede wszystkim w celu szybkiego i trwałego usunięcia owłosienia. Emitowaną przez laser diodowy energię pochłania zawarta we włosie melatonina. Włos podgrzewa się i jest usuwany z ciała. A skóra pozostaje gładka, delikatna i higieniczna. Taki zabieg trwa do jednej godziny i zapłacisz za niego co najmniej 179 zł.

Co jeszcze zdziała laser – fotoodmładzanie i nie tylko

A oto, co jeszcze można zrobić za pomocą nowoczesnego lasera:

  • usunąć przebarwienia – nowoczesne urządzenie pozbywa się nieestetycznych ciemnych, postarzających plam, emitując specjalne światło – pochłaniane przez melatoninę – i przeobrażając energię świetlną w cieplną.

  • foto-odmłodzić skórę – laser odmładza skórę za pomocą podgrzania jej górnych warstw. Zabieg usuwa niedoskonałości skóry, pozostawiając ją gładką, świeżą i skutecznie odmłodzoną. Efekt jest naprawdę zjawiskowy.

  • zamknąć pajączki – czyli zamknąć naczynia krwionośne. Laser diodowy podgrzewa krew, a ściany naczynka obkurczają się na stałe. Zabieg ten cieszy się dużym powodzeniem, gdyż skóra z rozszerzonymi, popękanymi naczynkami krwionośnymi spędza sen z powiek niejednej osobie. A pozamykanie pajączków czyni skórę zdecydowanie młodszą, bardziej promienną.

Zabiegi kosmetyczne Wrocław w czasie koronawirusa

Być może uważasz, że w dobie koronawirusa depilacja laserowa Wrocław nie ma racji bytu. Że powinniśmy zapomnieć o ułatwieniach cywilizacji. O komforcie. Że nie warto wchodzić nawet do gabinetu na fotoodmładzanie, gdyż grozi to zarażeniem. Spokojnie, salony oferujące zabiegi kosmetyczne Wrocław przestrzegają reguł bezpieczeństwa, starając się jak tylko mogą wyeliminować ryzyko zarażenia CIVID-19. Tak więc specjaliści od fotoodmładzania i depilacji metodą laserową..

  • starannie dezynfekują łóżka, lasery, klamki, biurka, terminale płatnicze, długopisy, a także wszelkie inne elementy, z którymi spotykają się klienci oraz personel gabinetu kosmetycznego

  • proszą pacjentów o płacenie, o ile to możliwe, kartą. Mimo że naukowcy twierdzą, iż istnieją niewielkie szansę na przeniesienie koronawirusa w formie papierowej. Właściciele, pracownicy gabinetu starają się jednak jak to tylko możliwe zminimalizować ryzyko zarażenia

  • dbają o zachowanie dwumetrowego odstępu pomiędzy pacjentami

  • noszą maseczki ochronne, stosują środki dezynfekujące

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły