Artykuły

Kolorowe skarpetki do garnituru to prawdziwy krzyk mody!

Kolorowe skarpetki do garnituru to prawdziwy krzyk mody!

Garnitur to obowiązkowy zestaw na co dzień dla wielu panów. Mimo tego, że mężczyzna wygląda w nim elegancko i stylowo oraz zdecydowanie bardziej profesjonalnie niż w innym stroju, zwykle garnitury w odcieniu szarości, granatu, niebieskości czy brązu są nieco nudne i zachowawcze. Kolorowe skarpetki mogą w kilka chwil odmienić ten look i dodać mu szczyptę ekstrawagancji. Wybierze je na pewno mężczyzna odważny, nie bojący się bawić trendami oraz taki, który chce być na czasie, bowiem kolorowe skarpetki, zarówno z motywami jak i jednolite są niezwykle modne. Co wybrać, aby prezentować się ciekawie, niebanalnie i dodać swemu oficjalnemu strojowi nieco szaleństwa?

Na jaką okazję można założyć kolorowe skarpetki do garnituru?

Oczywiście nie zawsze pozwalają na to okoliczności. Jeżeli w pracy obowiązuje ścisły dress code, to oczywiście skarpetki z zabawnymi, kolorowymi motywami nie wchodzą w grę. Z drugiej strony wesele, randka, obiad rodzinny, urodziny czy święta to doskonałe okazje, by skorzystać ze swojej szalonej kolekcji kolorowych skarpetek.

Co ciekawe, można się na nie zdecydować także do pracy jeżeli nie ma ku temu odgórnych przeciwwskazań. Na przykład artysta będzie się prezentował z wdziękiem i klasą, ale także odrobiną dystansu, nosząc do garnituru skarpetki z popularnymi motywami zaczerpniętymi z kultury i sztuki. Taki element garderoby może być znakomitym wyróżnikiem i sprawić, że osoba pozostanie na długo w pamięci innych. Także nauczyciel może wykazać się poczuciem humoru i zyskać uznanie uczniów, kiedy wybierze skarpetki inspirowane elementami dotyczącymi przedmiotu, którego uczy.

Jakie kolorowe skarpetki wybrać?

Mniej odważnym można na początek polecić koloru, ale bez konkretnego motywu. Są to skarpetki odrobinę mniej szalone, jednakże na tyle ekstrawaganckie, że będą przyciągać uwagę. Wyboru można dokonać pomiędzy kolorami takimi jak zielony i niebieski, ale także różowy czy czerwony, a nawet tęczowy. Kolejny krok to zaopatrzenie się w elementy garderoby, które są wzorzyste. Motywy zwierzęce spodobają się Panom, którzy kochają przyrodę i naturę oraz chcą pokazać swój wizerunek osoby opiekuńczej oraz ciepłej i darzącej sympatią wszelkie stworzenia żywe. Wszelkie motywy związane z jedzeniem to nie tylko wybór dla kucharzy, ale także tych kochających jeść i kochających życie we wszystkich jego smakach. Przy świątecznym stole na pewno zaskoczą, zachwycą i wprawią w dobry humor skarpetki z motywem świątecznym.

Mężczyźni, którzy patrzą na świat z przymrużeniem oka, zdecydują się na skarpetki z takim właśnie motywem, czyli zabawnym, nawiązującym do popkultury. Za pomocą skarpetek można także zamanifestować to, co się kocha, czyli na przykład kawę czy sport, kupując detale w takich właśnie wzorach.

Kolorowe skarpetki do garnituru ManyMornings to także te w czarno-białe wzory. Na pewno przypadną one do gustu panom, którzy lubią się wyróżniać, jednakże nie przepadają za ostrymi, jaskrawymi barwami. Niezależnie od tego, jaki wzór zostanie wybrany, można go łączyć praktycznie z każdym odcieniem garnituru. Chodzi o to, aby przełamać schemat powagi i ubioru, który powoduje, że wszyscy panowie wyglądają na ulicy czy w biurze zupełnie tak samo. Na początek warto zaopatrzyć się chociaż w jeden egzemplarz, by sprawdzić reakcję otoczenia. Można być praktycznie pewnym, że będzie ona pozytywna i zachęci do dalszych zakupów.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły