50 style Świebodzin

Markowa odzież i obuwie sportowe dla całej rodziny w przystępnych cenach.

50 style to uniwersalność, różnorodność i troska o zadowolenie klienta.

W ofercie sieci sklepów 50 style znajdziesz markowe produkty dla całej rodziny w przystępnych cenach. Nike, adidas, Puma, Reebok, Umbro, Feewear – to tylko niektórzy Partnerzy sieci 50 style. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego wciąż poszerzamy swoją ofertę.

Funkcjonuje już 137 sklepów stacjonarnych w Europie. W każdym z nich znajdziesz różnorodną ofertę markowych butów, odzieży, a także akcesoriów. Niskie ceny to dla nas priorytet, dlatego w sklepach 50 style czekają na Ciebie atrakcyjne promocje i wyprzedaże.

50 style to nie tylko salony stacjonarne. To również dynamicznie rozwijający się sklep internetowy 50style.pl. Na naszej stronie znajdziesz markowe produkty dla całej rodziny w supercenach. 50style.pl to szansa na to, aby zrobić szybkie i udane zakupy bez wychodzenia z domu.

50 style to miejsce stworzone dla Ciebie!

Źródło: 50style.pl

Recenzja do 50 style Świebodzin

  1. Zakupy promocja na drugi art.40%

    Nie polecam.

    Very Poor

    Kupiłem artykuł na drugi jest 40% rabatu lecz już zapłaciłem za pierwszy w między czasie pani poszła rozmienić pieniądze ja się zdecydowałem na drugi zakup art. lecz pani mówi mi że nie udzieli mi rabatu bo już zapłaciłem za pierwszy i muszę coś jeszcze kupić, nawet nie odszedłem od kasy. Tak się dba o klientów aby tylko naciągnąć na następny zakup.

Dodaj recenzję

Miejsce wyświetlono 8 269 razy