Lauraspa

Hotel oraz centrum odnowy biologicznej Łagów.

Laura Spa położony jest w turystycznej miejscowości Łagów – miejscu o niezwykłym uroku i klimacie. Ta niewielka miejscowość położona jest w centralnej części województwa lubuskiego, tuż przy krajowej drodze numer 2, relacji Świecko – Warszawa. Łagów, ze względu na swe walory turystyczne i przyrodnicze, od dawna nazywany jest „Perłą Ziemi Lubuskiej”. Miejscowość usytuowana jest na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami – Łagowskim i Trześniowskim. Łagów otaczają bujne Łagowskiego Parku Krajobrazowego, wraz z wchodzącymi w jego skład rezerwatami przyrody. Ponadto obecność mikroklimatu wpływa pozytywnie na ludzki organizm, co potwierdzają wyniki badań naukowych. Od 1974 roku Łagów zakwalifikowany jest jako miejscowość o potencjalnym charakterze uzdrowiskowym. Łagów urzeka również swoimi zabytkami. W samym centrum znajduje się średniowieczny Zamek Joannitów, który jest jednocześnie wizytówką miejscowości Laura Spa znajduje się tuż przy głównym centrum Łagowa jednakże blisko lasu i jeziora bo około 50 m. Z okien widać Zamek Joannitów i dwa Jeziora Łagowskie i Trześniowskie.

Naszym celem jest stworzenie miejsca o niepowtarzalnej atmosferze, w którym rozbudzamy wszystkie zmysły uzyskując pełnię harmonii duszy i ciała. Stworzyliśmy miejsce z wielu powodów wyjątkowe.

Zadbaliśmy o każdy drobiazg – przyjazny nastrój i wyjątkową atmosferę, które sprzyjają wyciszeniu, zwolnieniu i oderwaniu od codzienności. Eleganckie, a przy tym ciepłe i przytulne wnętrza, relaksacyjna muzyka, aromatyczna kawa lub pyszna herbata oraz zdrowy poczęstunek, wszystko to sprawia, że miejsce tchnie spokojem a Klienci czują się u nas odprężeni i wypoczęci.

W naszej ofercie Spa znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oparte na ekskluzywnych kosmetykach francuskich firm Purlés, Thalgo, Ella Baché, zabiegi kosmetologii profesjonalnej takie jak depilacja laserowa i inne. Masaże świata, masaże lecznicze i zabiegi sprzętem wykonują doświadczeni fizjoterapeuci z tytułem magistra. W gabinecie fryzjerskim Kemon zadbamy o kondycję włosów i skóry głowy. Niezapomniany pobyt zapewni również profesjonalna i miła obsługa oraz najwyższy poziom usług. Kochamy swoją pracę i nieustannie korzystamy z ciekawych szkoleń aby być na bieżąco, podążając za trendami kosmetologii.

Laura Spa to profesjonalnie wyposażone gabinety i obsługa na najwyższym poziomie, relaks i odpoczynek a precyzyjnie dobrane kompozycje zapachowe i muzyka przeniosą Państwa w krainę relaksu.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Laura spa

0 recenzji do Lauraspa

Dodaj recenzję

Miejsce wyświetlono 17 389 razy