Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Przełazach

Położony jest nad brzegiem jeziora Niesłysz – pierwsza klasa czystości wody, otoczony parkiem.

W XIX- wiecznym, neorenesansowym pałacu, w pobliżu międzynarodowej trasy Warszawa- Berlin. Położony jest nad brzegiem jeziora Niesłysz – pierwsza klasa czystości wody, otoczony parkiem. Roztaczające się wokół lasy iglaste i mieszane, naturalne zbiorniki wodne oraz wyjątkowe położenie Przełaz z dala od przemysłu i spalin samochodowych, tworzą specyficzny mikroklimat, który dobrze służy osobom cierpiącym na schorzenia górnych dróg oddechowych. Latem niezwykle czyste wody lubuskich jezior zachęcają do spędzania wolnego czasu nad ich brzegami. Jesienią zaś, kuszą turystów lasy pełne grzybów. Malownicze trasy turystyczne między innymi wokół jeziora Niesłysz, zachęcają do wycieczek pieszych i rowerowych o każdej porze roku.

W promieniu kilkunastu kilometrów od Przełaz można zwiedzić:

Zamek Joannitów w Łagowie Lubuskim, pocysterskie opactwo
Pocysterski klasztor w Gościkowie-Paradyżu – wczesnogotycki kościół bazylikowy z barokowym ołtarzem głównym z 1739r. otoczony pięknym ogrodem
Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie
„Pętla Boryszyńska” – unikalny zabytek architektury militarnej stanowiącej część Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego.
Domeną naszej działalności jest organizacja i prowadzenie turnusów rehabilitacyjno – wypoczynkowych z dofinansowaniem PFRON oraz z pełną odpłatnością.

Od dnia 1 lipca 2014 roku realizujemy również świadczenia z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W wolnych terminach organizujemy wesela, konferencje,zjazdy, spotkania integracyjne, w miejscu szczególnie atrakcyjnym którym jest „rybakówka” położona nad brzegiem jeziora, z zapleczem gastronomicznym, tarasem widokowym, idealne do grillowania.

Źródło: palac-przelazy.pl

0 recenzji do Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Przełazach

Dodaj recenzję

Miejsce wyświetlono 18 648 razy