RecPublica Studio

Światowej klasy, profesjonalne studio nagraniowe zlokalizowane w malowniczej miejscowości pośród lubrzańskich jezior i lasów.

To przedsięwzięcie na niezwykłym poziomie, począwszy od wnętrz, po instrumenty i sprzęt, na lokalizacji skończywszy.

Studio Recpublica powstało we wrześniu 2008 roku. Zostało zaprojektowane przez Johna Flynna mającego na swoim koncie projekt legendarnego Abbey Road, czy studia takich sław jak Sting, George Michael, Brian May. Główny live-room o powierzchni 120 metrów kwadratowych i kubaturze niemal 1000 metrów sześciennych jest jednym z największych tego typu obiektów nie tylko w Polsce ale i w całej Europie.

Studio może pochwalić się 4 niezależnymi salami do nagrań, a także pokojami w standardzie wielogwiazdkowym, kuchnią, itp. Wszystko to w jednym niedostępnym dla osób postronnych 700- letnim klimatycznym obiekcie, który zapewnia niesamowite, komfortowe warunki do pracy.

Sercem naszego studia jest 48 kanałowy stół mikserski Solid State Logic Duality – jedyny w Polsce i najnowocześniejszy na świecie. System rejestracji dźwięku zaprojektowany został w oparciu o stację roboczą Pro Tools HD pracującą na komputerach Apple Macintosh. Stół mikserski współpracuje z bogatą kolekcją urządzeń outboard, której pełną listę znajdą Państwo tutaj.

Naszym kolejnym, niewątpliwie ważnym i szczególnie interesującym atutem jest fortepian Fazioli (F228). Jesteśmy jednym z nielicznych studiów nagrań na świecie posiadających tego „białego kruka”. Ten swoisty Rolls-Royce wśród fortepianów stoi u nas do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę!

Wszystko to sprawia ,że nie ma na świecie nowocześniejszego studia nagrań. Stawia to nas w sytuacji bez taryfy ulgowej, w której jakość ocenia się bez przymrużenia oka. Dzięki temu państwa projekty mogą zostać „zmierzone” wspólną miarą z najlepszymi na świecie.

Źródło: recpublica.pl

0 recenzji do RecPublica Studio

Dodaj recenzję

Miejsce wyświetlono 12 115 razy