RekArt.pl producent Reklam

Producent trwałych i profesjonalnie wykonanych reklam zewnętrznych.

Firma RekArt.pl to producent reklam, którego specjalnością jest tworzenie szyldów, kasetonów reklamowych, liter z oświetleniem LED, a także druk wielkoformatowy, ulotki, wizytówki, plakaty oraz produkcja liter przestrzennych 3D.

Naszym obszarem działania jest Zielona Góra, Świebodzin, cała Polska. Świadczymy usługi dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Prowadząc nasze przedsiębiorstwo zdobyliśmy ogromną ilość wiedzy i doświadczenia. Pozwala nam to na tworzenie produktów trwałych i profesjonalnie wykonanych. Nieustannie powiększamy zakres naszych usług tak, aby mogły zostać spełnione potrzeby i wymagania każdego z naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszej działalności.

Nasz bogato wyposażony park maszyn wraz z szerokim doświadczeniem umożliwia nam zaprojektowanie i wykonanie każdego właściwie typu reklamy, jaki tylko Państwo sobie zażyczą. Zajmujemy się także nietypowymi formami reklamy wizualnej, zarówno na zlecenie indywidualne, jak i dla Klientów instytucjonalnych. Przykłady wykonanych przez nas szyldów, kasetonów reklamowych, liter z oświetleniem LED, liter przestrzennych 3D, koszulek z nadrukiem oraz wielu innych form realizacji znajdą Państwo w naszej galerii.

0 recenzji do RekArt.pl producent Reklam

Dodaj recenzję

Miejsce wyświetlono 9 173 razy