Restauracja Tho-Man

Restauracja orientalna z daniami kuchni wietnamskiej.

W Świebodzinie na osiedlu Łużyckim zaczęła działać restauracja orientalna Tho-Man, z daniami kuchni wietnamskiej. Szefem kuchni jest Manh Hoang Nguyen, Wietnamczyk, który zaprasza na orientalne dania z Azji. Ma 57 lat, urodził się w Ha Nam w Wietnamie, wcześniej w swoim kraju ojczystym także pracował w gastronomii.

Już od pierwszych dni działania restauracja Tho-Man wzbudza zaciekawienie i przyciąga egzotycznym menu nie tylko okolicznych mieszkańców osiedla Łużyckiego, ale przyjeżdżają tu także klienci z odleglejszych miejsc i z okolic Świebodzina.

– Mamy w menu tradycyjną zupę wietnamską Pho, którą mogą pokochać Polacy – zachęca do jej spróbowania Manh Hoang Nguyen, szef kuchni. – A także chętnie zamawiane są przez klientów restauracji inne wietnamskie potrawy: kurczak w sosie curry, kaczka po wietnamsku, wołowina na ostro, owoce morza – krewetki w cieście, ryba miruna w sosie słodko-kwaśnym.

Wyjątkowym smakiem przyciągają zainteresowanie także sajgonki, już znane w Polsce, w wielu innych miastach. Dla osób nie będących zwolennikami potraw mięsnych, restauracja Tho-Man ma ofertę interesujących dań wegetariańskich. Na pewno znajdzie się wielu zwolenników dań na tzw. gorącym półmisku.

Składniki tych dań, wychodzących spod ręki wietnamskiego mistrza kucharskiego Manha Hoanga Nguyena pochodzą w dużej części prosto z Azji. Tak jak wystrój restauracji, w którym wykorzystano elementy z podróży po krajach tego regionu.

Za kilka tygodni goście restauracji będą zapraszani także do ogródka, gdzie przy sprzyjającej pogodzie można będzie zjeść posiłek. A w sali restauracyjnej są miejsca dla 20 osób, co zachęca do organizowania rodzinnych uroczystości, bankietów, spotkań firmowych, urodzinowych, imieninowych, a można np. zrobić rodzinie niespodziankę i zaprosić do restauracji Tho-Man najbliższą rodzinę na Dzień Matki albo uczcić Maturę czy zakończenie roku szkolnego.

Goście restauracji dopytują się także o możliwość zamawiania dostarczania dań do domów i miejsc pracy. Można z takiego udogodnienia skorzystać pod numerem tel.: 510-477-106.

4 recenzji do Restauracja Tho-Man

 1. Wiolmark

  Super jedzenie

  Perfect

  Dobre posilki

 2. Iza P

  Pyszne!!!!

  Perfect

  pyszne jedzenie przemiła obsługa POLECAM!!!!

 3. Beata

  Zakaz wstępu psom

  Good

  Nie wpuszczono nas do środka bo bylismy z psem. Chcieliśmy usiąść na tarasie, tylko 1 stół był zajęty ale odmówiono nam. To spotkało nas pierwszy raz, nasz psiak jest zawsze i wszędzie mile widziany. Nie chcieliśmy zostawić go w aucie więc odjechaliśmy z nie smakiem. Po drodze wstąpiliśmy do restauracji gdzie mogliśmy bez problemu wejść do środka Z PSEM. Na powitanie dostał miseczkę wody. W czym problem bo nie rozumiem??? Już tu napewno nie wrócimy, z psem czy bez psa.

 4. Kasia

  Kasia

  Good

  Nie byłam tam ale jeżeli nie wpuszczają z psami to na pewno się wybiorę. Czy ktoś kto ma psa może pomyśleć o innych ludziach a nie tylko o swoim piesku. Niech wejdą trzy rodziny z pieskami i jeszcze dwiez kotem bo co kot gorszy i higiena miejsca spada do zera. Żeby nie było bardzo lubię psy ale nie każdy je lubi a niektórzy się ich boją.

Dodaj recenzję

Miejsce wyświetlono 21 974 razy