Artykuły

Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka

Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka

Jak co roku, Dzień Babci i Dziadka przypada odpowiednio na 21 i 22 stycznia. Już teraz warto pomyśleć o prezencie, który sprawi im radość i będzie dowodem naszej pamięci i uczucia. Spośród wielu propozycji przygotowanych przez sklepy, warto wybrać takie, które będą miały w sobie coś osobistego.

Jaki powinien być prezent dla babci i dziadka?

Przede wszystkim trafiony. Dobrze wybrać taki prezent, który będzie można spersonalizować – np. umieszczając na nim grawerowaną dedykację lub okolicznościowy nadruk. Dobrze, jeśli prezent będzie mógł być użytkowany każdego dnia przez babcię i dziadka, a nie zostanie bezczynnie odstawiony na półkę. Oto nasze propozycje prezentów, które spełniają te oczekiwania.

Nasze propozycje na oryginalne prezenty dla Babci i Dziadka

Kubek z nadrukiem

Kubek z nadrukiemKubek z nadrukiem będzie doskonałym prezentem dla dziadka i babci. Można w nim przygotować herbatę lub kawę, a na jego zewnętrznej powierzchni jest możliwość wykonania kolorowego nadruku wg własnego pomysłu. Można również kupić gotowe kubki ceramiczne z dedykacją lub imieniem dziadka lub babci.

Za ile: 34-69 zł
Gdzie: www.eprezenty.pl

Koszulka z nadrukiem

Koszulka z nadrukiemKoszulka z nadrukiem – to kolejna z propozycji, która przypadnie każdemu, bez względu na wiek i płeć. Wiele firm oferuje koszulki z personalizowanym nadrukiem. Odzież dostępna jest w wielu wariantach, m.in. jako koszulki t-shirt, bluzki z długim rękawem, a także odzież sportowa i termoaktywna. Na każdym produkcie można wykonać trwały nadruk, np. metodą termotransferu lub cyfrowego druku bezpośredniego, dającego możliwość wydruku zdjęcia na materiale.

Za ile: 49-85 zł
Gdzie: www.megakoszulki.pl

Czekoladki na Dzień Babci i Dziadka

Czekoladki na Dzień Babci i DziadkaBogata oferta upominków i smakołyków dla babci i dziadka. Czekoladowe narzędzia, zestaw przyborów kuchennych z czekolady, ręcznie robione pralinki w eleganckich szkatułkach, czy też czekoladki ze zdjęciem wnuków – to tylko niektóre z pomysłów na idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka.

Za ile: 18-298 zł
Gdzie: www.chocolissimo.pl

Vouchery i Bilety do Teatru

Vouchery i Bilety do TeatruVouchery Teatralne w tej kategorii to nie tylko wspaniały prezent dla Niej, dla Niego i dla Dwojga, ale także niesamowita okazja dla kupującego. Otrzymujesz dostęp do najlepszych miejsc w cenie najtańszego biletu. Ten SUPER voucher ważny jest przez 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia), a nie tylko 3 miesiące, jak to ma miejsce w przypadku voucherów kupowanych w teatrze.

Za ile: 50-499 zł
Gdzie: www.superprezenty.pl

Książkowe upominki

Książkowe upominkiKsiążkowe upominki idealne nadają się na prezent na Dzień Babci i Dziadka. Sprawdzona propozycja prezentowych upominków, która na pewno przypadnie do gustu obdarowanym osobom i umili mroźne wieczory.

Za ile: 15-72 zł
Gdzie: www.taniaksiazka.pl

Babcia i dziadek, to osoby, które bez wątpienia zajmują szczególne miejsce w sercu każdego z nas. Warto pamiętać o tym, szczególnie w ramach zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, obchodzonego w Polsce 21-22 stycznia.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły