Artykuły

Skoki narciarskie terminarz 2019/20 i śledzenie wyników na żywo!

Skoki narciarskie terminarz 2019/20 i śledzenie wyników na żywo!

Zbliża się czas, na który wszyscy czekamy. 23 listopada w Wiśle odbędzie się pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Skoki narciarskie przyciągają przed telewizory wielu Polaków. Już niedługo zobaczymy, jak Piotr żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch rozpoczną ten sezon. Gdzie znaleźć terminarz na sezon 2019/20 i obserwować wyniki na żywo?

Skoki narciarskie – gdzie obserwować wyniki?

W tym roku po raz pierwszy zobaczymy polskich skoczków pod opieką nowego trenera. Po minionym sezonie kontraktu nie przedłużył Stefan Horngacher, były trener polskiej reprezentacji. Zastąpił go Michal Dolezal, który już wcześniej pełnił rolę asystenta. Horngacher stał się natomiast głównym trenerem reprezentacji Niemiec. W minionym roku polska ekipa wyprzedziła przeciwników w klasyfikacji drużynowej. Czy w tym sezonie uda im się powtórzyć sukces? Miejmy nadzieję, że ich osiągnięcia będą jeszcze większe! Możesz obserwować skoki narciarskie dzisiaj – na stronie znajdziesz wyniki wyświetlane na żywo. Sprawdź, w jakiej formie są polscy skoczkowie! Czy któryś z nich ma szansę na Kryształową Kulę? Skoki narciarskie dzisiaj uaktualniane na żywo!

Skoki narciarskie terminarz 2019/20

Zbliżający się sezon zaczynamy w weekend 23 i 24 listopada w Wiśle. To tam właśnie rozpocznie się 41. sezon Pucharu Świata. Skoki narciarskie terminarz 2019/20 na meczyki znajdziesz tutaj. Sezon potrwa cztery miesiące, podczas których wyłoniony zostanie jeden zawodnik w klasyfikacji indywidualnej, któremu należeć się będzie Kryształowa Kula. Miniony sezon 2018/19 zwyciężył japoński skoczek Ryoyu Kobayashi. Skoki narciarskie terminarz 2019/20 na meczyki obejmuje sezon trwający aż do wiosny 2020 roku. Czy nowy trener poprowadzi Polaków do zwycięstwa? Zanim Dolezal objął aktualne stanowisko, od 2016 roku był asystentem poprzedniego polskiego trenera, Horngachera. Odpowiadał za sprzęt konieczny do pracy polskiej kadry skoczków. Wydaje się, że Dolezal powinień całkiem dobrze odnaleźć się w roli trenera. Czy rzeczywiście tak będzie? Czas pokaże. Sprawdź skoki narciarskie terminarz 2019/20, aby niczego nie przegapić!

Wisła – skoki narciarskie i Puchar Świata

Na potrzeby konkursu Pucharu Świata Michal Dolezal, czyli nowy trener polskich skoczków, wyznaczył aż 13 zawodników. Zobaczymy tam oczywiście osoby takie jak Kamil Stoch, Piotr Żyła czy Dawid Kubacki, a miejsca nie zabrakło także dla Jakuba Wolnego czy Stefana Huli. W piątek 22 listopada w Wiśle rozpoczną się kwalifikacje do niedzielnego konkursu. Skoki narciarskie terminarz 2019/20 rusza już w sobotę. Spotykamy się przy skoczni imienia Adama Małysza. Rekordowy skok ze skoczni wysokiej na 134 metry wynosił 139 metrów długości, a jego wykonawcą był Stefan Kraft. Czy to właśnie podczas sezonu 2019/20 padnie kolejny rekord? Dowiedz się tego z nami, obserwuj skoki narciarskie dzisiaj!

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły