Artykuły

Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali weselnej

Planujesz ślub i huczne wesele? Zamierzasz stworzyć listę wydatków, by określić budżet, jaki jest niezbędny na organizację tego najważniejszego dnia w życiu?

Pamiętaj, by pod uwagę wziąć nie tylko wynajem sali weselnej czy zakup sukni ślubnej. Wydatki, jakie wiążą się z całą oprawą uroczystości, mogą naprawdę zdumiewać. Okazuje się, że na same elementy dekoracyjne musisz przeznaczyć co najmniej kilka tysięcy złotych. Dzisiaj przedstawimy Wam dekoracje miejsca, w którym odbywa się zabawa weselna. Poznaj modowe trendy, które dzisiaj królują na takich wydarzeniach.

Klimat uroczystości tworzą dodatki

Nawet jeśli stawiasz na skromny wystrój weselnej sali, musisz pamiętać o obowiązkowych elementach, bez których zabawa nowożeńców i gości wręcz nie może się odbyć. Priorytetem są świeże kwiaty, najlepiej delikatne, z białymi pąkami bądź w tonacji jasnego różu. Ważny, by było ich dużo i nie zdobiły tylko stołu nowożeńców. Należy zadbać, by bukietami mogli cieszyć się także wszyscy goście.
Kolejny element to balony. Te kosztują przecież niewiele, a można nimi tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Świetnie wyglądają teraz balonowe sufity albo ściany wypełnione balonami. Można wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej – największą popularnością cieszą się balony białe oraz złote albo te z drobinkami brokatu. Hitem są balony urodzinowe, które świetnie sprawdzą się też na wesela, te są przeźroczyste, a w ich wnętrzu znajdują się subtelne piórka. Można zainwestować w balony, które same się unoszą, czyli w balony z helem. Warszawa i inne duże miasta w Polsce oferują sporą liczbę producentów takich dekoracji, więc jest w czym wybierać.
Pamiętajmy, by dekoracja weselna była okazała, ale nadal pozostawała subtelna i delikatna. To dlatego najczęściej wykorzystuje się kolory uniwersalnej bieli, złota, srebra czy jasnego różu. Krzykliwe czerwienie, zieleń czy intensywna pomarańcz raczej pasuje na inne imprezy.

Dekoracja sali weselnej – samodzielnie czy z pomocą specjalistów?

Jeśli stawiasz na subtelną, prostą dekorację, spokojnie możesz postarać się o taką samodzielnie. Zaproś do dekorowania przyjaciół, którzy na pewno chętnie będą uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. Rozstaw świeże kwiaty, napompuj i przyczep balony. Nie trzeba nic więcej.
Jeśli jednak wolisz dekorację rodem z królewskiego pałacu, lepiej rozpocznij współpracę z firmą, która zajmuje się planowaniem ślubów i wesel. Ta przedstawi Ci co najmniej kilka propozycji aranżacji sali, zgodnie z Twoim gustem i potrzebami. Co więcej, eksperci stworzą idealny klimat wesela, a Ty zaoszczędzisz czas, który możesz poświęcić na przykład na relaks przed najważniejszym dniu w swoim życiu. Firmy, które zajmują się zawodowo dekorowaniem miejsc na wesela, doskonale znają najnowsze trendy, mają też dostęp do najlepszych producentów i niejednokrotnie dysponują rabatami. Może okazać się, że za taką usługę zapłacisz finalnie mniej, niż miałabyś tworzyć dekorację samodzielnie. Do tego sala będzie przepięknie ozdobiona.

Artykuł został napisany na podstawie artykułów dostępnych na stronie https://tuturkus.pl/kategoria/balony

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły