Artykuły

Jakie podziękowania dla gości weselnych wybrać?

Jakie podziękowania dla gości weselnych wybrać?

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla nowożeńców, ale także dla osób, które zostały zaproszone, by dzielić radość z Młodą Parą. Dlatego warto szczególnie wyróżnić uczestników uroczystości, wręczając niewielkie upominki. Drobiazgi będą wyrazem wdzięczności za przybycie. Zastanawiasz się, jaką formę podziękowań wybrać? Czytaj dalej, a poznasz sprawdzone propozycje na podarunek dla gości weselnych.

Kiedy wręczać podziękowania dla gości weselnych?

Podziękowania dla gości weselnych można wręczać na wiele sposobów. Upominki mogą stać obok nakryć i pełnić jednocześnie funkcję winietki. Często nowożeńcy drobiazgi rozdają weselnikom, gdy opuszczają imprezę. Niektórzy decydują się także na przejście po sali z koszykiem wypełnionym podarunkami. Jest to doskonały sposób na chwilę rozmowy i osobiste podziękowanie zaproszonym gościom.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze podziękowań weselnych?

Podczas wyboru upominków dla gości warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Oto najważniejsze z nich.

1. Budżet

Niezwykle ważne jest określenie kwoty, którą możesz przeznaczyć na zakup upominków dla gości. Nie muszą to być drogie i bardzo wyszukane rzeczy. Na wartość i ekskluzywność prezentów wpływ będzie mieć wysoka jakość wykonania i elegancka forma,

2. Uniwersalność

Wybierając podziękowania, postaw na produkty, bądź przedmioty, które przydadzą się weselnikom. 

3. Personalizacja

Grawer z dedykacją sprawia, że nie jest to zwyczajny produkt, ale coś, co zostało przygotowane z myślą o gościach weselnych. Dlatego zwróć uwagę, by tekst i grafika były najwyższej jakości druku i starannie wykonane.

Jak podziękować gościom weselnym?

Podziękowania weselne z założenia mają kojarzyć się z nowożeńcami, więc możliwości jest sporo. Wiele młodych par decyduje się na słodkie przysmaki. Wśród słodkości dużą popularnością cieszą się małe słoiczki wypełnione miodem. Takie upominki nie tylko efektownie się prezentują, ale także są uniwersalne i spodobają się każdemu bez względu na wiek. W końcu płynne złoto można dodać do herbaty, dań mięsnych, wypieków i sosów. Co więcej, słoiczki z miodem można spersonalizować i umieścić na nich dowolny tekst.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły