Artykuły

Kiedy warto wybrać tatuaż zmywalny? Podpowiadamy

Kiedy warto wybrać tatuaż zmywalny? Podpowiadamy

Chcesz zmienić swój wizerunek? A może szukasz nieszablonowego sposobu na promocję swojej firmy? W obu przypadkach doskonale sprawdzi się tatuaż zmywalny. To tymczasowa ozdoba, dzięki której z pewnością wyróżnisz się w tłumie lub wyjątkowo zareklamujesz usługi swojego przedsiębiorstwa. Jak wybrać odpowiedni tatuaż i kiedy się na niego zdecydować? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym dzisiejszym artykule.

Tatuaż zmywalny – dla kogo to odpowiednia ozdoba?

Rozważasz ozdobienie swojego ciała permanentnym tatuażem? Jeśli nie masz odwagi lub środków finansowych na odwiedzenie profesjonalnego tatuatora, możesz w prosty sposób sprawdzić, czy to coś dla Ciebie. Wystarczy wykorzystać tymczasowy tatuaż, który obecnie może przypominać nawet małe dzieło sztuki. Utrzymuje się na skórze kilka dni i jest banalnie prosty w aplikacji. Okazuje się, że w wielu przypadkach może zastąpić biżuterię, a dzięki takiej ozdobie z pewnością wyróżnisz się z tłumu na przyjęciu lub sesji zdjęciowej.

Z tatuażu tymczasowego często korzystają także firmy. To doskonała reklama, szczególnie na wydarzeniach sportowych. Podczas walk bokserskich czy MMA można dostrzec zmywalną ozdobę na ciałach zawodników – to zazwyczaj reklama sponsorów.

Jak wybrać wyjątkowy tatuaż zmywalny?

Tatuaż tymczasowy nie może być przypadkowy. Najlepiej poświęcić mu tyle samo uwagi, co permanentnej ozdobie. Powinien wyróżniać się, a jednocześnie zdobić Twoje ciało, szczególnie jeśli to wstęp do stałego tatuażu. Obecnie znajdziesz mnóstwo gotowych naklejek na ciało, jednak warto przemyśleć zaprojektowanie własnego, oryginalnego wzoru.

Co należy wziąć pod uwagę, wybierając ozdobę? Do najważniejszych kryteriów należą:

– miejsce aplikacji – obszar ciała, na którym przykleisz tatuaż ma znaczenie dla jego wielkości,

– motyw przewodni – dobierz wzór do okazji,

– kolor – zazwyczaj wybiera się tatuaże zmywalne w wielu barwach lub w odcieniach czerni.

W następnym kroku musisz znaleźć firmę, która wykona dla Ciebie taką ozdobę. Wybierając drukarnię, zwróć uwagę na to, czy realizuje projekty indywidualne. Ważne jest też to, czy pracuje na nowoczesnym sprzęcie, który umożliwia zadruk w wybranych przez Ciebie kolorach. Niektóre drukarnie, np. COPIO, w szerokiej gamie swoich usług umożliwiają nawet druk białych ozdób! Dodatkowo takie tatuaże, mimo że są tymczasowe, powinny być odporne na pot i wodę – zdecydowanie wydłuży to ich żywotność.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły