Artykuły

Kurtka czy płaszcz? Co ubrać, by wyglądać modnie?

Kurtka czy płaszcz? Co ubrać, by wyglądać modnie?

Lato to piękny czas – temperatura powietrza jest na tyle wysoka, że nie trzeba martwić się o odzież wierzchnią. Kurtki, płacze, palta czy kożuchy leżą na dnie szafy i czekają na swoją kolej. Jednak to, co piękne, szybko się kończy. Dlatego warto zawczasu pomyśleć o modnych stylizacjach na chłodniejsze dni. Na co postawić w nadchodzącym sezonie? Wybrać tradycyjną kurtkę czy dopasowany płaszczyk?

Zimowe odzienie w wersji plus size

Osoby puszyste przeważnie nie lubią chłodniejszych dni, bo muszą wówczas zakładać na siebie kolejne warstwy ubrań, które (w ich ocenie) dodają wizualnie kilka dodatkowych kilogramów. Są też tacy, którzy specjalnie inwestują w ubrania kilka rozmiarów za duże i pod workowatymi płaszczami chowają niedoskonałości sylwetki. Najwyższa pora z tym skończyć. Teraz czas na modne duże rozmiary! W nadchodzącym sezonie warto postawić przede wszystkim na:

  • płaszcze damskie xxl – jest duży wybór zarówno w kwestii długości, kroju, jak i materiału użytego do uszycia płaszcza, dzięki czemu można idealnie dopasować odzienie wierzchnie do swoich potrzeb,
  • kurtki damskie zimowe plus size – doskonale uzupełnią stylizację opartą o spodnie (jeansy oraz te materiałowe), są wygodniejsze niż płaszcze – warto mieć ciepłą kurtkę np. na zimowy wyjazd.

Kiedy wybrać kurtkę, a kiedy zdecydować się na płaszcz?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, kurtka zimowa to doskonałe rozwiązanie na zimowy urlop. Raczej trudno jest sobie wyobrazić spacery po górskich szlakach, szaleństwo na nartach czy wycieczkę po okolicy w długim płaszczu. Kurta to opcja przy luźniejszych stylizacjach. Z kolei płaszcz idealnie sprawdzi się na eleganckie uroczystości, czy na co dzień do pracy. Jeżeli szukasz ciekawych propozycji dostępnych w nieco większych rozmiarach, to może zainteresować Cię oferta ze strony https://tono.sklep.pl/. My znaleźliśmy tam kilka ciekawych pomysłów na zimowy czas – są ciepłe, wygodne, a przede wszystkim niesamowicie stylowe! Przekonaj się na własnej skórze, że i w płaszczu i w zimowej kurtce można wyglądać wprost zjawiskowo!

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły