Majaland Kownaty

Majaland to pierwszy w Polsce tematyczny park rozrywki który całorocznie oferuje rozrywkę dla rodzin z dziećmi, a także grup w tym szkół i przedszkoli.

Jego powierzchnia zajmuje aż 207 hektarów, a sam Majaland Kownaty 10 hektarów. Rocznie Krainę Pszczółki Mai ma odwiedzać ok. 300 tys. osób!

Karta Roczna taniej o 30 zł!

Szczegółowe informacje

Karta Roczna taniej o 30 zł!
Kup teraz swoją Kartę Roczną Majaland Kownaty online w korzystnej cenie 169,90 zł zamiast 199,90 zł z kodem promocyjnym „KARTAROCZNA”!

Rok nieograniczonej zabawy w Majaland Kownaty! W przypadku zamknięcia Majaland Kownaty Twoja Karta Roczna zostanie automatycznie przedłużona o liczbę dni, w których park był zamknięty.

Atrakcje

MAJALAND atrakcje

Atrakcje wewnętrzne: Karuzela motyli, Zakręcona Farma, Wielki Drakkar, Totem Wikingów, Łódeczki, Rollercoaster Wikingów, Tratwa, Łodzie Wikingów, Plac Zabaw Mai, Super Ślizg.

Atrakcje zewnętrzne: Plac zabaw Gucia, Miasteczko Samochodowe, Karuzela Kwiatów, Mali Strażacy, Wulkan, Farma Heidi , Pzygoda z Filipem, Tańczące Fontanny.

Wielka Fala

Przygotuj się! Halvar zabierze Cię na ekscytującą przejażdżkę wzdłuż ostrych skał. Obrotowy dysk mknie od lewej do prawej i zanim się obejrzysz dotrzesz na szczyty skał.

Wodna Bitwa

Ataaaaaaaaaaaak! Jesteś tak samo fajny jak Wiking Wickie? Przygotuj się, bo za każdą skałą jest niebezpieczeństwo. A kiedy myślisz, że to wszystko, inni wikingowie również cię zaatakują.

FARMA HEIDI

Na tej wyjątkowej farmie młodsi i starsi mogą z bliska podziwiać zwierzątka, którymi opiekuje się Heidi.

KARUZELA KWIATÓW

Ukryj się w jednym z naszych pięknych kwiatów i przygotuj na niezapomniany rajd przez bajkową krainę Mai!

KARUZELA MOTYLI

Karuzela Magiczne Motyle nawiązuje do klasycznych karuzel łańcuchowych. Jednak gdy tylko usiądziesz na krzesełku, odkryjesz, że nieco udoskonaliliśmy starą, dobrą łańcuchową karuzelę.

KLASA HEIDI

Przyjdź na zajęcia edukacyjne w uroczej klasie Heidi. Nauka poprzez zabawę jest możliwa tylko u nas. Czekają na Ciebie eksperymenty, fantastyczne pokazy edukacyjne i warsztaty.

KULKI

Wszystkie dzieci lubią baseny z kulkami. W Majaland Kownaty nie mogło zabraknąć i tej atrakcji. Kolorowy basen wypełniony piłeczkami znajdziesz w strefie Mai.

LAS ZABAW

Wspinaj się, zjeżdżaj, przejdź torem przeszkód. Wszystko to w naszym wspaniałym Lesie Zabaw, który znajduje się w strefie Heidi.

MALI STRAŻACY

Uwaga! Pali się! Nasz hotel mogą uratować tylko mali strażacy!

Trenuj wspinaczkę po drabinie i pomóż Bumbie z wysokości ugasić ogień wężem strażackim. Gotowy stawić czoło płomieniom?

MIASTECZKO SAMOCHODOWE

Wybierz samochód osobowy lub ciężarówkę i ruszaj na przejażdżkę ulicami samochodowego miasteczka w strefie Bumby.

Zwracaj uwagę na inne auta, zatrzymuj się przed przejściem, aby przepuścić pieszych i nigdy nie przejeżdżaj na czerwonym świetle! Gotowy, by sprawdzić jak dobrym kierowcą jesteś?

PLAC ZABAW GUCIA

Wspinaczki, zjazdy, ślizgi i skoki. To wszystko czeka na najmłodszych na placu zabaw Gucia w strefie Mai! Psotny przyjaciel Mai, zaprasza cię do swojego ogrodu na chwile niezapomnianej zabawy!

PLAC ZABAW MAI

Baw się i psoć z Mają, i jej  przyjaciółmi. Wspinaj się, skacz i fikaj do woli! Uważaj, bo pajęczyca Tekla też lubi plac zabaw Mai. Co ona tu planuje?

PRZYGODA Z FILIPEM

Wskocz na ramiona konika polnego Filipa i rusz we wspaniałą podróż po świecie pszczółki Mai! Wyjątkowa zabawa dla całej rodziny, włącznie z naszymi najmłodszymi gośćmi.

ROLLERCOASTER WIKINGÓW

Rollercoaster Wikingów to prawdziwa przygoda! W czasie przejażdżki mijasz ostre skały, odkrywasz wnętrze mrocznej jaskini i poznajesz strefę naszego małego bohatera Vica.

SAMOCHODZIKI

Zabawy za kierownicą nigdy dość. Wciśnij pedał, kręć kierownicą i baw się doskonale z innymi małymi kierowcami!  Kto wie, może spotkasz tam pszczółkę Maje i się z nią po ścigasz.

SUPER ŚLIZG

Super Ślizg to zapewne jedna z najdłuższych zjeżdżalni, na jakiej będziecie mieli okazję zjeżdżać. Ścigaj się z przyjaciółmi i sprawdźcie, kto z was najszybciej znajdzie się na dole ! Tak szybką przejażdżkę możesz odbyć tylko w strefie Mai.

SZKOŁA LATANIA

Pedałuj tak szybko, jak tylko potrafisz, aby unieść się wysoko ponad strefę pszczółki Mai oraz dach naszej hali. Wspaniała zabawa dla całych rodzin!

TAŃCZĄCA FONTANNA

Trzy, dwa, jeden, start! … oto nasze tańczące fontanny! Ciesz się olśniewającym, wodnym widowiskiem z psotnymi fontannami, które już nie mogą się doczekać, aby cię zaskoczyć!

Restauracje & przekąski:

  • Restauracja Mai – Zawitaj to Restauracji Mai na przepyszne dania na ciepło oraz słodkości. Zjesz tu smaczną rybę, schabowego, nuggetsy czy też burgera. A na deser skosztujesz przepysznego ciasta z kawą.
  • Bar Heidi – U Heidi będzie można skosztować waty cukrowej, lodów, kolorowych napojów lub kawy czy herbaty.
  • Bar Wikingów – U Wikingów zjesz pysznego hot doga lub popcorn. Dostępne tu będą również zimne i ciepłe napoje.
  • Pod Kamieniem – W barze Pod Kamieniem serwowane będą przepyszne zapiekanki i podpłomyki. Nie zabraknie tu również słodkości takich jak wata cukrowa i lody oraz pysznych napojów.

Jak dojechać

Poniżej instrukcje jak dostać się do nas z największych miast w okolicy.

Do parku Majaland Kownaty najwygodniej jest dojechać samochodem lub autokarem. W obecnej chwili nie ma możliwości dotarcia komunikacją publiczną, ale czynimy starania, aby taka możliwość pojawiła się wkrótce.

Z Poznania/Łodzi/Warszawy

Majaland Kownaty znajduje się w niewielkiej odległości od zajazdu „Torzym” na autostradzie A2. Z Poznania/Łodzi/Warszawy należy kierować się autostradą A2 w kierunku niemieckiej granicy. Zjazd Torzym znajduje się ok 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Z Szczecina/Gorzowa Wielkopolskiego

Ze Szczecina należy się kierować drogą S3/E65 w stronę Gorzowa Wielkopolskiego. Za Gorzowem Wielkopolskim należy kontunować trasę S3 aż do skrzyżowania z autostradą A2. W Jordanowie należy skierować się autostradą A2 w stronę granicy z Niemcami. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła „Torzym”. Zjazd Torzym znajduje się ok 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Z Zielonej Góry

Należy skierować się w stronę Świebodzina i wjechać na autostradę A2 w kierunku granicy polsko-niemieckiej. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła „Torzym”. Zjazd Torzym znajduje się ok 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Z Wrocławia

Trasami S3 lub S5 należy skierować się do autostrady A2. Po dojechaniu do niej należy jechać w stronę granicy z Niemcami. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła „Torzym”. Zjazd Torzym znajduje się ok 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Z Berlina

Należy kierować się autostradą A2 w kierunku Polski/Poznania. Ok 40 km za granicą polsko-niemiecką należy opuścić autostradę na węźle Torzym. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Mapa parku

Majaland Kownaty

Każdy odwiedzający może przy wejściu otrzymać bezpłatną mapę parku. Na terenie znajdują się też liczne drogowskazy i duże tablice informacyjne. Na mapie oraz tablicach informacyjnych wymienione są miejsca i godziny przedstawień i spotkań z bohaterami Majalandu.

Informacje

Dodatkowe informacje

Zapewniamy dobrze zorganizowany, przestronny parking z miejscami dla osób niepełnosprawnych, zlokalizowanymi tuż przy wejściu.

Dla autobusów dostępne są oddzielne, bezpłatne miejsca parkingowe. Samochody osobowe obowiązuje opłata.

Bilet parkingowy możesz kupić w automacie, w holu wejściowym.

Goście przyjeżdżający do parku na rowerach, skuterach i motocyklach, mogą zaparkować je w specjalnym przeznaczonym dla tego typu pojazdów miejscu, w pobliżu wejścia.

Dzieci do 11 roku życia, gdy odwiedzą nasz Park w dniu swoich urodzin, mają WSTĘP WOLNY. Wystarczy pokazać na wejściu do parku swój dowód osobisty, legitymację szkolną bądź świadectwo urodzenia. Podejdź do recepcji, a dostaniesz od nas okolicznościową plakietkę.

W celu zagwarantowania sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania parku opracowaliśmy szczegółowy regulamin korzystania z niego. Odwiedzając Majaland Kownaty nasi goście automatycznie akceptują te zasady.

Regulamin można pobrać tutaj lub zapoznać się z nim w kasie.

Źródło: majalandkownaty.pl

2 responses to Majaland Kownaty

  1. Póki co Majaland oferuje atrakcje dla najmłodszych uczestników parku rozrywki. Gdy się rozbuduje i dodadzą nowe kolejki górskie, to przyciągną też młodzież. Na plus na pewno jest dużo atrakcji zlokalizowanych wewnątrz budynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły