Wyniki wyborów do Rady Gminy

Oficjalne wyniki wyborów do Rady Gminy Łagów, Lubrza, Świebodzin, Szczaniec, Skąpe i Zbąszynek według źródeł Państwowej Komisji Wyborczej. 

Powiat świebodziński

Informacje podstawowe

Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 54 249
Wyborców 43 632
Obwodów 37
Powiat świebodziński

Gmina Łagów

Wyniki wyborów

Wybory Wójta Gminy Łagów
Nazwisko i Imiona Liczna głosów % głosów Wybrany
KALBARCZYK Czesław Jan 1 043 47.15 Druga tura
KLEBIEKO Mariusz Stanisław 956 43.22 Druga tura
KREŃ Romuald Stanisław 213 9.63 Nie
Wyniki wyborów do Rady Gminy Łagów
Nazwisko i imiona Liczba głosów % (w skali okręgu wyborczego)
DROB Stanisław 96 62.75%
PASIŃSKA Magdalena Maria 95 55.88%
LEBIOTKOWSKA Katarzyna Anna 87 34.66%
KRUK Krzysztof 84 63.16%
SZYMCZAK Mateusz Piotr 83 48.26%
JAKÓBOWSKA Ewelina Zofia 83 66.40%
KLEBIEKO Mariusz Stanisław 82 49.40%
GRACZYK Alfred 81 60.45%
WYSOCKI Krzysztof Jan 76 61.79%
GRYKO Marta Jadwiga 75 35.05%
KALBARCZYK Czesław Jan 59 56.19%
CIAPCIA Władysław Marek 58 67.44%
SUDNIK Aleksander 49 51.04%
ZDANOWICZ Mirosław Janusz 44 26.04%
KREY Jan 43 42.57%

Gmina Lubrza

Wyniki wyborów

Wybory Wójta Gminy Lubrza
Nazwisko i Imiona Liczba głosów % głosów Wybrany
SKONIECZEK Ryszard 1 021 58.68 Tak
STEFANIAK Robert Grzegorz 719 41.32 Nie
Wyniki wyborów do Rady Gminy Lubrza
Nazwisko i imiona Liczba głosów % (w skali okręgu wyborczego)
KENDZIA Stanisław Jan 103 57.22%
SŁOWIKOWSKA Alina 91 58.71%
OZIMKOWSKA Małgorzata Maria 87 72.50%
WOREK Jolanta Halina 80 58.39%
KOCHANOWSKA Beata Danuta 73 54.07%
STEFANIAK Robert Grzegorz 68 51.52%
ORŁOWSKI Sławomir Janusz 66 77.65%
KOZAK Marian 62 67.39%
SWARYCZEWSKI Krzysztof Michał 58 72.50%
KRZYWINA Adam 58 59.18%
AMBROŻAK Agnieszka Joanna 57 52.78%
NOCULAK Agnieszka Elżbieta 57 52.29%
CHITRUŃ Radosław Marek 52 53.06%
KACZKOWSKI Piotr Zbigniew 50 52.08%
LEWANDOWSKI Robert Józef 49 54.44%

Gmina Świebodzin

Wyniki wyborów

Wybory Burmistrza Gminy Świebodzin
Nazwisko i Imiona Liczba głosów % głosów Wybrany
SIELICKI Tomasz 5 783 48.63 Druga tura
BEKISZ Dariusz Cezary 4 245 35.69 Druga tura
JANOWICZ Tadeusz 1 152 9.69 Nie
DZIUBA-KLEBIEKO Elżbieta Ewa 713 6.00 Nie
Wyniki wyborów do Rady Gminy Świebodzin
Nazwisko i imiona Liczba głosów % (w skali okręgu wyborczego)
SIELICKI Tomasz 603 21.60%
OLESIAK Tomasz Piotr 384 12.32%
CICHAŃSKI Edward Janusz 323 11.41%
DRZYMAŁA Krzysztof Stanisław 266 9.53%
MOLICKA Anita Agnieszka 251 8.99%
ROSADA Włodzimierz Aleksander 250 8.02%
SIEWRUK Sławomir 238 7.64%
TOMALAK Krzysztof 229 8.26%
KEKLAK Marek 228 8.17%
JANOWICZ Tadeusz 218 7.00%
PRAŁAT Daniel Przemysław 212 7.64%
KUBACKI Artur Jarosław 210 7.57%
MAZUR Andrzej Stefan 196 6.93%
WĘCŁOWSKA-KASZA Emilia 180 6.36%
KOMIN Marta Weronika 149 4.78%
MIEŻEŃ Dariusz Waldemar 148 5.23%
WAWRZYNIAK Jadwiga Mirosława 143 5.16%
SŁOŃSKA Justyna Maria 131 4.72%
MAZUR Piotr Paweł 123 4.35%
KOSZYKA Janusz 107 3.78%
SIODŁA Michał 56 2.01%

Gmina Skąpe

Wyniki wyborów

Wybory Wójta Gminy Skąpe
Nazwisko i Imiona Liczba głosów % głosów Wybrany
WOCH ZBIGNIEW 1 692 81.03 Tak
STACHOWIAK MICHAŁ 396 18.97 Nie
Wyniki wyborów do Rady Gminy Skąpe
Nazwisko i imiona Liczba głosów % (w skali okręgu wyborczego)
KUŹMICZ MARIUSZ STANISŁAW 146 85.88%
PAWELSKI JERZY RYSZARD 117 86.03%
BRONISZ URSZULA BEATA 116 74.36%
DEREJCZYK BARTOSZ DANIEL 103 85.83%
ŚWIĄTCZAK GRAŻYNA TERESA 100 70.92%
KAŁUŻNY ANDRZEJ 98 81.67%
OLSZEWSKI PIOTR 94 51.93%
KANTEK MAREK LEON 85 56.29%
ROSKOWIŃSKI TOMASZ PAWEŁ 69 89.61%
NIEMYT KRZYSZTOF 67 40.12%
KASPRZAK EWA AGNIESZKA Bez głosowania
DAUKSZA KAROL MIROSŁAW Bez głosowania
STAŃCZAK ANDRZEJ KRZYSZTOF Bez głosowania
OBUCHANICZ JANUSZ MICHAŁ Bez głosowania
ZAWIŚLAK WIESŁAW Bez głosowania

Gmina Szczaniec

Wyniki wyborów

Wybory Wójta Gminy Szczaniec
Nazwisko i Imiona Liczba głosów % głosów Wybrany
NERYNG KRZYSZTOF JÓZEF 945 50.51 Tak
CZAPLIŃSKI EDWARD STANISŁAW 719 38.43 Nie
BĄCELA IWONA IZABELA 207 11.06 Nie
Wyniki wyborów do Rady Gminy Szczaniec
Nazwisko i imiona Liczba głosów % (w skali okręgu wyborczego)
TWORKOWSKI MAREK MARCIN 91 68.94%
WENCEL JÓZEF MIROSŁAW 85 55.19%
SOKOŁOWSKI DANIEL MACIEJ 79 49.38%
DMYTRYSZYN OSKAR PIOTR 76 59.38%
ZAGDAŃSKA AGNIESZKA MARIA 72 68.57%
PANASIUK ADAM 67 52.76%
AMBROŻY PIOTR PAWEŁ 67 43.23%
KAMIŃSKA-DŻUMAGA KRYSTYNA 66 50.77%
WOJTEK REGINA 65 67.71%
NOWACKI DANIEL 64 45.07%
FILIPOWICZ EMILIA MARIOLA 56 44.09%
BŁAŻKÓW JANUSZ JÓZEF 48 61.54%
KALINA IWONA EWA 39 28.68%
GORDZELEWSKI PRZEMYSŁAW STANISŁAW 38 37.25%
PASZKIEWICZ KRYSTYNA IRENA 36 40.00%

Gmina Zbąszynek

Wyniki wyborów

Wybory Burmistrza Zbąszynka
Nazwisko i Imiona Liczba głosów za % głosów za Głosy przeciw Wybrany
CZYCZERSKI Wiesław Kazimierz 2567 81.86% 569 Tak
Wyniki wyborów do Rady Gminy Zbąszynek
Nazwisko i imiona Liczba głosów % (w skali okręgu wyborczego)
BUDYCH Andrzej Jakub 187 71.92%
KUMKE Marcin Dawid 162 88.52%
FEDKO Tomasz Łukasz 151 50.67%
RUCIOCH Agnieszka 136 63.55%
WOŹNIAK Grzegorz 136 54.40%
MAZUR Jan 130 62.80%
KACZMAREK Patrycja 118 68.60%
MUSZYŃSKA Wioleta 116 46.59%
GRACZYK Mariusz Stanisław 107 52.20%
SZULC Maciej Przemysław Bez głosowania
PYCH Marek Bez głosowania
BUDYCH Henryk Zbigniew Bez głosowania
PIELICHOWSKI Jacek Bez głosowania
SZYMAŃSKI Łukasz Bez głosowania
BIELECKI Grzegorz Tomasz Bez głosowania

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne artykuły