Publiczne Przedszkole nr 7 w Świebodzinie

Zapewniamy dzieciom opiekę, wszechstronny rozwój stosując nowoczesne i twórcze metody nauczania i wychowania.

Przedszkole Nr7 położone jest na Osiedlu Widok. Placówka powstała w 1984 roku. Budynek przedszkola jest przestrzenny, dwukondygnacyjny o nowoczesnej architekturze. Wokół niego znajduje się ogród z piaskownicami i urządzeniami ogrodowymi. Zapewniamy dzieciom opiekę, wszechstronny rozwój stosując nowoczesne i twórcze metody nauczania i wychowania. Każde dziecko jest dla nas kimś szczególnym, dlatego priorytetem naszej pracy jest wspomaganie rozwoju dziecka zgodnie z jego możliwościami rozwojowymi. Oferujemy profesjonalną opiekę, rodzinną atmosferę, domową kuchnię, spotkania ze sztuką poprzez teatr i koncerty, udział rodziców w imprezach okolicznościowych, ciekawe zajęcia dostosowane do zainteresowań i wieku dziecka związane z porą roku i aktualnymi wydarzeniami prowadzonymi według najnowszych metod. Liczba miejsc 120.

Osiągnięcia

Do szczególnych osiągnięć można zaliczyć cykliczne spotkania edukacyjne dla rodziców prowadzone metodą warsztatową. Bardzo dobrze rozwinięta współpraca ze Szkołą Podstawową Nr7 w Świebodzinie.

Dodatkowe zajęcia

Zajęcia logopedyczne, gimnastyka korekcyjna, warsztaty edukacyjne dla rodziców, cykliczne spotkania z filharmonią i teatralne.

0 recenzji do Publiczne Przedszkole nr 7 w Świebodzinie

Dodaj recenzję

Miejsce wyświetlono 14 900 razy