Szkoła Podstawowa nr 1 w Świebodzinie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. M.Kopernika w Świebodzinie – doskonała placówka, który uczy i rozwija

Szkoła stawia sobie ambitne cele i propaguje wszechstronny rozwój uczniów. Swoje zainteresowania uczniowie mogą rozwijać podczas zajęć pozalekcyjnych, a także mogą uczestniczyć w licznych kołach zainteresowań, które działają na terenie szkoły.

Gmach budynku gimnazjum im. Mikołaja Kopernika mieści przy ul. Gen. Sikorskiego. Jest to szkoła z bogatą tradycją, która wpaja uczniom najważniejsze wartości, uczy, rozwija zainteresowania i stara się pobudzić ich do kreatywnego myślenia. Szkoła może się poszczycić doskonale wyszkoloną kadrą nauczycielską, która dba o swoich podopiecznych starając się w ciekawy i interesujący sposób przekazywać wiedzę.

Strona internetowa placówki oświatowej

Strona internetowa jest bardzo rozbudowana oraz ma przyjazny i przejrzysty interfejs, dlatego bez problemu można tutaj znaleźć najpotrzebniejsze informacje. Plany lekcji, kadra nauczycielska, zbliżające się wydarzenia oraz rezultaty konkursów, w których brali udział uczniowie. Ponadto na stronie można znaleźć także zakładki przeznaczone bezpośrednio dla uczniów oraz dla nauczycieli. Informacje o kołach przedmiotowych, do których można się zapisać by móc poszerzać swoją wiedzę z danej dziedziny, plany lekcji, galerie zdjęć oraz komunikaty Dyrekcji to jedynie kilka z najważniejszych elementów, które mogą być pomocne również rodzicom uczniów.

0 recenzji do Szkoła Podstawowa nr 1 w Świebodzinie

Dodaj recenzję

Miejsce wyświetlono 23 824 razy