Artykuły

Wedding planner zorganizuje ślub Twoich marzeń

Wedding planner zorganizuje ślub Twoich marzeń

Dzień ślubu i wesela to wyjątkowy czas, do którego para młoda przygotowuje się przez wiele miesięcy. Wszystko musi być perfekcyjne, dlatego w przygotowaniach coraz częściej bierze udział wedding planner, czyli profesjonalna konsultantka ślubna.

  1. Czym zajmuje się konsultantka ślubna?
  2. Wedding planner nie tylko dla zapracowanych

Organizacja ślubu i wesela to proces wieloetapowy, który rozpoczyna się nawet na kilka lat przed planowaną datą zaślubin. Wedding planner to osoba, która czuwa nad przygotowaniami do tej ważnej uroczystości od samego początku.

Czym zajmuje się konsultantka ślubna?

Wedding planner, czyli inaczej mówiąc konsultantka ślubna, to profesjonalnie przygotowany doradca, którego zadaniem jest organizacja ślubów i wesel zgodnie z życzeniami klientów. W zakres kompetencji konsultantki wchodzą wszystkie kwestie organizacyjne, od pomocy podczas wyboru najlepszej lokalizacji na wesele, przez opracowanie motywu przewodniego uroczystości, pośredniczenie w zamówieniu tortu weselnego, ustalenie menu, organizację lekcji tańca, oprawy muzycznej, dekoracji florystycznych i noclegu dla gości, aż po czuwanie nad przebiegiem całej uroczystości. Profesjonalna organizatorka wesel planuje ślub i wesele bardzo dokładnie. Żaden element tego wydarzenia nie zostaje pozostawiony przypadkowi, dzięki czemu nowożeńcy mogą spokojnie cieszyć się swoim szczęściem i towarzystwem gości, nie martwiąc się o szczegóły organizacyjne.

Wedding planner nie tylko dla zapracowanych

Korzystanie z usług firm takich jak Magic Day Wedding & Event Planners, które oferują kompleksową organizację ślubów i wesel, wciąż nie jest w Polsce powszechną praktyką. Zwyczaj ten przywędrował do nas z USA, gdzie zawód wedding plannera jest bardzo popularny, a żadne wesele nie odbywa się bez udziału profesjonalnego konsultanta. W warunkach polskich z tego typu usług korzystają głównie osoby majętne, zapracowane oraz te, które na co dzień mieszkają za granicą, ale ślub i wesele chcą zorganizować w Polsce. Trend ten jednak zmienia się m.in. przez stale rosnącą konkurencję na rynku. Organizacja wesel nie jest zadaniem łatwym, dlatego decydując się na współpracę z konsultantką ślubną, warto wziąć pod uwagę jedynie firmy, które posiadają w tej materii duże doświadczenie oraz bogate zaplecze podwykonawców.

Współpraca z wedding plannerem to fachowe wsparcie na każdym etapie organizacji uroczystości, oszczędność czasu i pieniędzy. Konsultantka ślubna zorganizuje uroczystość, dbając nie tylko o jej jakość, ale również budżet pary młodej. Dzięki temu przyjęcie będzie przygotowane perfekcyjnie i w zgodzie z aktualnie panującymi trendami.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły