Artykuły

Wystawianie aukcji Allegro – jedna z wielu możliwości programu ErpBox

Wystawianie aukcji Allegro – jedna z wielu możliwości programu ErpBox

Ponad 4 godziny czasu swoich pracowników możesz zaoszczędzić, jeśli skrócisz o 5 minut obsługę 50 zamówień. Brzmi nieźle, prawda? A jak to osiągnąć? Wystarczy postawić na program do wystawiania aukcji Allegro od ErpBox. Dzięki temu twój biznes w branży e-commerce będzie bardziej wydajny i efektywny.

Czy wystawianie aukcji na Allegro musi być czasochłonne? 

Aby móc cokolwiek sprzedać w serwisie Allegro musisz utworzyć aukcję. Jest to dość czasochłonny proces, ponieważ trzeba stworzyć odpowiednie tytuły i treści opisujące produkt oraz wstawić zdjęcia, które go przedstawiają. 

Do tego, każdy sprzedawca musi dodawać jeszcze m.in. informacje o dostawie towaru oraz o tym, jak go można zwrócić. Dlatego ErpBox, wiedząc ile czasu zabiera ten proces, stworzył program wystawiania aukcji Allegro. Jego najważniejszą zaletą jest zautomatyzowanie i przyśpieszenie tego procesu.

Program do wystawiania aukcji Allegro, eBay i Amazon

Program, opracowany przez firmę ErpBox, można wykorzystać także do szybkiego wstawiania aukcji nie tylko na Allegro, ale także na takich platformach sprzedażowych, jak: eBay czy Amazon. Co więcej, oferowane narzędzie ułatwia także zarządzanie aukcją we wszystkich trzech serwisach e-commerce wymienionych powyżej. Dzięki temu sprawniej i efektywniej można zarządzać swoją siecią sprzedaży, mnożąc zyski bez dodatkowego stresu.

Automatyzacja procesów związanych ze wstawianiem aukcji, sprawia, że przedsiębiorca zyskuje więcej czasu, który może wykorzystać na działania związane np. z marketingiem. Jak wiadomo, dźwignią handlu, jest dobra reklama, a internet dziś daje duże możliwości pokazania się i przyciągnięcia do siebie nowych klientów.

Nie można zapomnieć także o tych, którzy u nas robią regularne zakupy. Dlatego zyskując więcej czasu można w końcu dobrze zadbać o stałych klientów. Ich satysfakcja to nasze stałe źródło dochodu.

Rozwiązanie od ErpBox przedsiębiorcy działającemu w branży e-commerce zapewnia:

–  pełne wsparcie techniczne a także logistyczne. Nie musisz się więcej martwić o to, że coś nie działa;

– informowanie klientów na bieżąco o stanie zamówienia. Każdy, kto kupuje online chce wiedzieć, na jakim etapie jest jego zamówienie i kiedy może się go spodziewać;

– bardzo dobrą współpracę z kurierami. Nic tak nie burzy dobrego wizerunki firmy, jak kurierzy, którzy nie dokładają wszelkich starań, aby paczka dotarła w nieruszonym stanie i na czas od klienta;

– faktury wystawiane automatycznie, czyli koniec z dodatkową „papierologią”;

– bieżące aktualizowanie opisów aukcji oraz statusu magazynu;

– możliwość korzystania z menagera eBay, Allegro, Amazon. 

Podsumowanie

Przedstawione korzyści, które daje program do wystawiania aukcji od ErpBox, pokazują, że każdy, kto myśli o nowoczesnej e-sprzedaży, potrzebuje takich rozwiązań. Dzięki niemu można łatwiej zarządzać swoimi aukcjami, zadbać o właściwy marketing oraz klienta, co w połączeniu przekłada się na większe zyski dla naszej firmy. 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły