Artykuły

Retransmisje koncertów Andre Rieu z Maastricht

Retransmisje koncertów Andre Rieu z Maastricht

Andre Rieu – fenomen muzyki klasycznej

Holenderski kompozytor, dyrygent i skrzypek. 71-latek pokazał światu nietypowy sposób wyjścia poza schemat koncertów muzyki klasycznej – założył własną Orkiestrę Johanna Straussa, z którą koncertuje w wielu krajach. Na występach przeplatają się humor i wiele emocji – od płaczu, poprzez taniec i śpiew, do śmiechu i radości. To, dlatego koncertowe bilety na Andre Rieu tak szybko się rozchodzą! Prezentowany repertuar zawsze jest zaskoczeniem – pojawiają się walce, melodie operowe i filmowe, operetki i pieśni tradycyjne. Informacja, że artysta przyjeżdża do Polski, jest momentem, kiedy wklepujemy w wyszukiwarki hasło „Andre Rieu bilety” i z nadzieją liczymy, że jeszcze uda nam się kupić wejściówkę. Sprawdź dostępność biletów tutaj: https://www.alebilet.pl/bilety/andre_rieu i wybierz się na niezapomniane przeżycie!

Andre Rieu – koncerty kinowe

Andre Rieu zaprasza na koncerty prosto z placu Vrijth, które można obejrzeć w kinach. Retransmisje cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Coroczne koncerty z rodzinnego Maastricht to prawdziwa muzyczna gratka. Fani przyjeżdżają z różnych zakątków świata, żeby zobaczyć występ, odbywający się w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku i posłuchać ujmujących dźwięków. W wydarzeniu tradycyjnie bierze udział Andre Rieu z Orkiestrą Johanna Straussa oraz zaproszeni goście. Wzruszenia, humor i zabawa gwarantowane.

W ramach rozpowszechniania muzyki dla większego grona odbiorców odbywają się retransmisje koncertów w kinach na całym świecie.

Amore – mój hołd dla miłości

Występ to podziękowania dla największych miłości maestro – muzyki, rodziny i Orkiestry Johanna Straussa. Jest to uwieńczenie albumu „Amore”, zawierającego interpretacje piosenek miłosnych z zakresu muzyki popularnej i klasycznej.

Na tym koncercie każdy miał możliwość złożenia własnej dedykacji miłosnej – widzowie mogli zadedykować walca dowolnej osobie.

André Rieu, czyli 70 lat młodości

Przyjęcie urodzinowe – wielka muzyczna uczta króla walca. Koncert to podróż w muzyczne wspomnienia i refleksje o życiu, miłości i muzyce. W ramach wydarzenia Andre dodatkowo zaprosił swoich gości do obejrzenia jego domu.

Zatańczymy?

Przyjmiesz zaproszenie od Andre Rieu do tańca? Wystarczyło włożyć buty i ruszać na najbardziej roztańczony koncert. Walc i rytm na trzy czwarte, które towarzyszą artyście od początku kariery, zainspirowały go do ożywienia dźwięków w ten niezapomniany wieczór muzyki i tańca.

Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht

Tegoroczny koncert nie mógł odbyć się ze względu na panującą epidemię. Maestro, nie chcąc zostawić fanów bez muzyki, przygotował kinowe show! Na koncert złożyły się wzruszające i zabawne momenty z poprzednich występów na placu Vrijth. Minione 15 lat zostało zebrane w 140 minut ekscytującej podróży, wypełnionej emocjami.

Muzyczne spotkanie z Andre Rieu to gwarancja zapadającego w pamięć przedstawienia muzyki klasycznej. Każdy powinien chociaż raz wziąć w nim udział.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły